HiLook Analóg csőkamera - THC-B120-M (2MP, 2,8mm, EXIR20m, ICR, DNR)
Adatok
Kialakítás
Cső
Felbontás
2
Tápellátás
12V DC
Lencse
2,8
Gyártó
HILOOK
Gyártói cikkszám
THC-B120-M(2.8MM)
Garancia
24 hónap
Típus
4 in 1