Kategóriák
Szűrés
PoE portok száma
Max. LAN sebesség
PoE teljesítmény
Hírlevél
TOP termékek
Házhozszállítás



2000FT+ÁFA

Fogyasztó Barát

Termékajánló

Switchek


Sorrend:

-22%
Dahua switch - PFS3005-5ET-L (5port 100Mbps, 5VDC, L2)
2 470 Ft+ÁFA Bruttó: 3 137 Ft
Ár: 1 927 Ft+ÁFA Bruttó: 2 447 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
Dahua switch - PFS3005-5GT-L (5port 1Gbps, 5VDC)
3 705 Ft+ÁFA Bruttó: 4 705 Ft
Ár: 2 890 Ft+ÁFA Bruttó: 3 670 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
Dahua switch - PFS3005-5GT (5port 1Gbps, 5VDC)
4 940 Ft+ÁFA Bruttó: 6 274 Ft
Ár: 3 854 Ft+ÁFA Bruttó: 4 894 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua optikai modul - PFT3960 (single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC)
11 089 Ft+ÁFA Bruttó: 14 083 Ft
Ár: 8 650 Ft+ÁFA Bruttó: 10 985 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-53%
  Dahua switch - PFS3110-8T (8x 100Mbps + 1x 1Gbps + 1x  SFP, L2; ipari kivitel; 12VDC)
30 966 Ft+ÁFA Bruttó: 39 327 Ft
Ár: 14 709 Ft+ÁFA Bruttó: 18 680 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-52%
Dahua switch - PFS3016-16GT (16x gigabit port, 230VAC)
41 574 Ft+ÁFA Bruttó: 52 799 Ft
Ár: 19 748 Ft+ÁFA Bruttó: 25 080 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch - PFS3103-1GT1ET-60 (1x 100Mbps PoE + 1x 1Gbps PoE + 1xSFP)
27 937 Ft+ÁFA Bruttó: 35 480 Ft
Ár: 21 791 Ft+ÁFA Bruttó: 27 674 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch - PFS3106-4ET-60 (4x 100Mbps PoE (60W) + 1x 1Gbps + 1xSFP, 53VDC)
29 159 Ft+ÁFA Bruttó: 37 032 Ft
Ár: 22 744 Ft+ÁFA Bruttó: 28 885 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-53%
Dahua switch - PFS3024-24GT (24x gigabit port, 230VAC)
56 030 Ft+ÁFA Bruttó: 71 158 Ft
Ár: 26 614 Ft+ÁFA Bruttó: 33 800 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch - PFS3110-8ET-96 (8x 100Mbps PoE (96W) + 1x 1Gbps + 1 SFP, 53VDC)
34 918 Ft+ÁFA Bruttó: 44 346 Ft
Ár: 27 236 Ft+ÁFA Bruttó: 34 590 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch - PFS3010-8GT-96 (8x 1Gbps PoE + 2x 1Gbps port, 96W)
45 175 Ft+ÁFA Bruttó: 57 372 Ft
Ár: 35 236 Ft+ÁFA Bruttó: 44 750 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch Fali - PFS3111-8ET-96-F (8 port 100Mbps PoE (96W) + 2port 1Gbps + 1 SFP)
58 734 Ft+ÁFA Bruttó: 74 592 Ft
Ár: 45 813 Ft+ÁFA Bruttó: 58 182 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch - PFS3218-16ET-135 (16x 100Mbps at/af PoE; 2x gigabit SFP port; 135W PoE)
64 311 Ft+ÁFA Bruttó: 81 675 Ft
Ár: 50 162 Ft+ÁFA Bruttó: 63 706 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-31%
  Dahua PoE switch - LR2110-8ET-120 (8x 100Mbps; 8 port ePoe;  1x SFP, 120W)
84 630 Ft+ÁFA Bruttó: 107 480 Ft
Ár: 58 370 Ft+ÁFA Bruttó: 74 130 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-22%
  Dahua PoE switch - PFS3220-16GT-240 (16x 1Gbps at/af PoE + 2x 1Gbps + 2x SFP, 240W)
108 017 Ft+ÁFA Bruttó: 137 182 Ft
Ár: 84 254 Ft+ÁFA Bruttó: 107 002 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »
-40%
  Dahua Menedzselhető PoE switch - PFS4226-24GT2GF-240 (24x gigabit PoE/PoE+ (240W) + 2x SFP uplink, 250m PoE)
185 458 Ft+ÁFA Bruttó: 235 532 Ft
Ár: 110 500 Ft+ÁFA Bruttó: 140 335 Ft
Kosárba db Kosárba
Részletek »

Sorrend:

Webáruház készítés