Ubiquiti POE-48-24W Power Over Ethernet (POE) tápfeladó és a tápegység
- Tápegység és POE tápfeladó egyben
- Árnyékolt RJ45 foglalatok
- ESD túlfeszültség védelem
- Power LED
- Kimenet: 48V DC / 500mA
- Bemenet: 120 - 230V AC, 47 - 63 Hz
- Kapcsoló üzemű
- Érkiosztás: 4,5 (+) a 7,8 (-)
- Méret: 88 x 57 x 33 mm